Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop M5 – modernios išvaizdos komoda su penkiais erdviais stalčiais. Jos juoda monochromatinė danga ir kompaktiškas dizainas puikiai tinka bet kokiam interjerui.
Savybės |
|
|---|---|
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Rankenėlės | Nėra |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinė |
| Produkto spalva | Juoda |
| Stilius | Modernus |
| Veidrodis | Nėra |
| Viršutinė medžiaga | Plokštė iš medžio drožlių |
| Rėmo medžiaga | Plokštė iš medžio drožlių |
| Stalčių skaičius | 5 stalčiai |
Svoris ir matmenys |
|
| Pakuotės gylis | 1170 mm |
| Ūgis | 1120 mm |
| Plotis | 700 mm |
| Pakuotės plotis | 450 mm |
| Pakuotės aukštis | 160 mm |
| Gylis | 400 mm |