Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop 2D2S ARTISAN komoda – modernus baldų sprendimas, skirtas efektyviam saugojimui ir organizavimui.
Savybės |
|
|---|---|
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Veidrodis | Ne |
| Produkto spalva | Ąžuolas |
| Dizainas | Modernus |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinė |
| Stalčių skaičius | 2 |
| Rankenėlės | Ne |
| Durų skaičius | 2 |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 970 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Plotis | 700 mm |