Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop M5 BIEL komoda su 5 erdviais stalčiais idealiai tinka drabužių, aksesuarų ir biuro reikmenų saugojimui. Pagaminta iš tvirto medžio drožlių plokštės su matinio rėmo apdaila, ji užtikrina ilgaamžiškumą ir stabilumą.
Savybės |
|
|---|---|
| Veidrodis | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Stalčių skaičius | 5 |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinė |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Produkto spalva | Balta |
| Rankenos | Ne |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Pakuotės plotis | 450 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Aukštis | 1120 mm |
| Pakuotės aukštis | 160 mm |
| Pakuotės gylis | 1170 mm |
| Plotis | 700 mm |