Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Adler |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 278 mm |
| Gross weight | 1.344 kg |
| Gross width (mm) | 178 mm |
| Net weight | 0.974 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 370.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.37 kg |
| Volume (m3) | 0.00890712 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Galingumas | 30 W |
| Kitos savybės | Movable feet for easy leveling; Heating indicator light; Height and diameter of the tray: 15x2.6cm |
| Eilių skaičius | 2 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD 4487 |
| Gamintojo prekės serija | Chocolate Fountain |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Talpa | 200 ml |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | Chocolate fountain |
| Priedai pridėti | Spoon for chocolate, 10 plastic picks for dipping |
| Temperatūra | Max. 80 °C |
| Palette Qty | 194 dalių |
| Producer | Adler |
| Warranty | 24 mėn. |