Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop 2D2S BIEL komoda pasižymi moderniu dizainu ir užtikrina pakankamai vietos miegamojo reikmenims. Jos stilingas ir funkcionalus dizainas puikiai dera prie bet kokio interjero dekoro.
Savybės |
|
|---|---|
| Veidrodis | Ne |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Stalčių skaičius | 2 stalčiai |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinė |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rankenėlės | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Produkto spalva | Balta |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 700 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Aukštis | 970 mm |