Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop 2D3S BIEL komoda su moderniu monochrominiu dizainu, dviem durimis ir trimis stalčiais. Pagaminta iš medžio drožlių plokštės.
Savybės |
|
|---|---|
| Durų skaičius | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Paviršiaus spalva | Monochrominė |
| Stalčių skaičius | 3 |
| Produkto spalva | Balta |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 400 mm |
| Aukštis | 750 mm |
| Plotis | 1200 mm |