Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Moderni 6 stalčių komoda su balta apdaila, puikiai tinkanti drabužiams ir asmeniniams daiktams laikyti. Lygūs šonai be kištukų ir matomų skylių užtikrina lengvą surinkimą ir naudojimą.
Aukštis: 770 mm, Plotis: 1380 mm, Gylis: 400 mm, Pakuotės svoris: 46.5 kg.
Savybės |
|
|---|---|
| Veidrodis | Ne |
| Rėmo medžiaga | Medienos drožlių plokštė |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinė |
| Stilius | Modernus |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Papildoma informacija | Lygūs šonai be kištukų ir matomų skylių, laminuota medienos drožlių plokštė atspari mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms. Savarankiškai surenkami baldai su ABS plastiko kraštų apdaila, užtikrinančia didelį mechaninį ir cheminį atsparumą. |
| Rankena(-os) | Ne |
| Stalo viršaus apdailos medžiaga | Laminatas |
| Viršaus medžiaga | Medienos drožlių plokštė |
| Stalčių skaičius | 6 stalčiai |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | MALWA |
| Prekės spalva | Balta |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Baldų plokštės storis | 16 mm |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 770 mm |
| Pakuotės svoris | 46.5 kg |
| Plotis | 1380 mm |
| Gylis | 400 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Komoda x1, visi reikalingi montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1 |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |