Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Moderni balta komoda su 6 stalčiais.
Savybės |
|
|---|---|
| Rankena(-os) | Nėra |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinė |
| Produkto spalva | Balta |
| Stalčių skaičius | 6 |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stilius | Modernus |
| Veidrodis | Nėra |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Matmenys |
|
| Pakuotės aukštis | 190 mm |
| Plotis | 1200 mm |
| Pakuotės gylis | 1280 mm |
| Pakuotės plotis | 360 mm |
| Aukštis | 770 mm |
| Gylis | 300 mm |