Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop M6 140 CZAR 2X3 yra moderni savarankiškai surenkama komoda, pagaminta iš medžio drožlių plokštės ir laminato. Ji turi šešis stalčius su ritininiais bėgeliais, užtikrinančiais patogų ir saugų naudojimą.
Savybės |
|
|---|---|
| Konstrukcijos apdailos medžiaga | Laminatas |
| Veidrodis | Ne |
| Stalčių skaičius | 6 stalčiai |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Papildoma informacija | Rinkinys nuotraukose rodo pavyzdinį išdėstymą su kitais baldais iš kolekcijos. Likę modeliai parduodami atskirai. Galima įsigyti LED spintų apšvietimą. Laminuota medžio drožlių plokštė atspari mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms. Lygūs šonai be kištukų ir matomų skylių, kraštai apdailinti PVC plastiku, kuris pasižymi dideliu mechaniniu ir cheminiu atsparumu. Be rankenų fasadai, savarankiškai surenkami baldai. |
| Rankenos | Ne |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | MALWA |
| Stilius | Modernus |
| Stalo viršaus apdailos medžiaga | Laminatas |
| Konstrukcijos medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Paviršiaus spalva | Monochrominė |
| Prekės spalva | Juoda |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Konstrukcijos apdailos tipas | Matinis |
| Baldų plokštės storis | 16 mm |
Svoris ir matmenys |
|
| Ūgis | 770 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Plotis | 1380 mm |
| Pakuotės svoris | 46.5 kg |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Komoda x1, visi reikalingi montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1 |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |