Sudėtinga įsivaizduoti gyvenimą be baldų. Jie padeda tiek dirbti, tiek ilsėtis. Varle.lt asortimente rasite aukščiausios kokybės baldus svetainei, virtuvei, vaikų kambariui, voniai, prieškambariui, biurui ir kt. už prieinamą kainą. Susipažinkite su Varle.lt baldų patarimais, kurie padės išsirinkti elegantiškas kėdes į svetainę, praktišką spintą ar dekoratyvinį kavos staliuką.
Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Internete rasite aibę patarimų, kaip daryti vieną ar kitą darbą, kaip išsirinkti vieną ar kitą prekę – užtenka apsilankyti forumuose, ir iš karto gausite pamokymų ir patarimų. Informacijos apstu, bet norėtųsi atskleisti vieną pagrindinį patarimą, kuris tinkamas renkantis baldus – naudokitės sveiku protu!

Aplinkinių patarimai yra vertingi tol, kol jie nemato namo ar buto projekto, kurį pasiruošėte patys ar su architekto pagalba. Kai žmonės, kurie jūsų namuose negyvens pamato projektą ir išgirsta viziją, pradeda siūlyti įvairius variantus. Atminkite, jie bus jūsų namų svečiai, todėl įtikti jiems neprivalote. Geriau įtikite sau ir prieš pirkdami baldus, gerai pagalvokite – „ar man taip bus patogu ir naudinga“. Aišku, reiktų atkreipti dėmesį į kiekvienos baldų rūšies specifiką. Trumpai apžvelkime į ką labiausiai reiktų atkreipti dėmesį perkant standartinius baldus (nestandartiniai baldai paprastai užsakomi pagal specialų užsakymą iš baldų gamybos įmonių).

Virtuvės baldai. Virtuvės baldai yra labai specifiniai. Čia pirmiausiai reiktų žinoti 6 metrų taisyklę. Šaldytuvas, viryklė ir plautuvė turi būti nutolę vienas nuo kito ne didesniu nei 6 metrų atstumu bendrai. Tai reiškia, kad nuo šaldytuvo iki plautuvės gali būti 3 metrai, o nuo šaldytuvo iki viryklės taip pat 3 metrai. Visi šie prietaisai turi gali būti išdėstyti vienoje linijoje arba trikampiu, bet trikampio kraštinių ilgis neturėtų viršyti ...

Skaityti daugiau
Rekomenduojame būtent jums!