Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop M5 Sonoma 6L – moderni komoda, skirta dideliam saugojimui ir ilgaamžiškumui. Pagaminta iš medžio drožlių plokštės, ji pasižymi monochromatine paviršiaus apdaila ir ąžuolo spalvos dizainu su matinio rėmo apdaila.
Savybės |
|
|---|---|
| Stalčių skaičius | 5 stalčiai |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinė |
| Produkto spalva | Ąžuolo |
| Rankenos | Ne |
| Veidrodis | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Pakuotės aukštis | 160 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Plotis | 700 mm |
| Pakuotės plotis | 450 mm |
| Pakuotės gylis | 1170 mm |
| Aukštis | 1120 mm |
| Pakuotės svoris | 35 kg |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Surinkimo instrukcija x1, visi reikalingi montavimo priedai, komoda x1 |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 1 |