Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Topeshop W5 yra moderni komoda su penkiais erdviais stalčiais, puikiai tinkanti drabužių ir aksesuarų saugojimui. Pagaminta iš medžio drožlių plokštės ir užbaigta patvariu laminatu, ši komoda sujungia stilių ir funkcionalumą.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stilius | Modernus |
| Veidrodis | Ne |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Paviršiaus spalvinimas | Monochromatinis |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | MALWA |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Papildoma informacija | Balduose yra savarankiško surinkimo elementai. Kraštai apdailinti PVC plastiku, išsiskiriančiu dideliu mechaniniu ir cheminiu atsparumu. Stalčiai veikia ant ritininių bėgelių, užtikrinančių patogų ir saugų naudojimą. Valykite minkštu audiniu, venkite stiprių chemikalų. |
| Apdailos medžiaga | Laminatas |
| Stalčių skaičius | 5 stalčiai |
| Rankenėlės | Ne |
Svoris ir matmenys |
|
| Pakuotės gylis | 1160 mm |
| Ūgis | 1110 mm |
| Gylis | 450 mm |
| Plotis | 400 mm |
| Pakuotės plotis | 500 mm |
| Pakuotės aukštis | 120 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Komplektacija | Visi reikalingi montavimo priedai, Komoda x1, Surinkimo instrukcija x1 |