Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop M4 ANTRACYT/ARTISAN yra moderni komoda, pagaminta iš aukštos kokybės drožlių plokštės, pasižyminti šiuolaikiniu dizainu ir funkcionalumu.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Ąžuolas, Antracitas |
| Veidrodis | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Rankenos | Ne |
| Stalčių skaičius | 4 stalčiai |
| Viršutinė medžiaga | Drožlių plokštė |
| Konstrukcijos medžiaga | Drožlių plokštė |
| Konstrukcijos apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 700 mm |
| Pakuotės gylis | 1000 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Pakuotės aukštis | 160 mm |
| Aukštis | 970 mm |
| Pakuotės plotis | 420 mm |