Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop 2D3S meistro komoda su moderniu monochromatiniu dizainu, pagaminta iš medžio drožlių plokštės, idealiai tinka saugojimui.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Ąžuolas |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stalčių skaičius | 3 stalčiai |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinė |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Veidrodis | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Rankenėlės | Ne |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 1200 mm |
| Aukštis | 750 mm |
| Gylis | 400 mm |