Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop M8 120 JUODA yra moderni komoda, skirta efektyviam saugojimui ir eksponavimui. Jos kompaktiškas dizainas puikiai tinka mažoms ir vidutinio dydžio erdvėms.
Techninės specifikacijos: medžio drožlių plokštės rėmas, modernus stilius, 8 stalčiai.
Savybės |
|
|---|---|
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stilius | Modernus |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rankena(s) | Ne |
| Veidrodis | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalvų schema | Monochromatinė |
| Stalčių skaičius | 8 stalčiai |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 970 mm |
| Plotis | 1200 mm |
| Gylis | 400 mm |