Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop K120 ARTISAN 2X3 komoda yra modernus saugojimo sprendimas su šešiais erdviais stalčiais, pagaminta iš medžio drožlių plokštės su elegantiška ąžuolo apdaila.
Savybės |
|
|---|---|
| Veidrodis | Ne |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stalčių skaičius | 6 stalčiai |
| Produkto spalva | Ąžuolas |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Stilius | Modernus |
| Rankenėlės | Ne |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 400 mm |
| Aukštis | 1200 mm |
| Pakuotės svoris | 44.5 kg |
| Plotis | 750 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, Komoda x1, Surinkimo instrukcija x1 |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |