Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
7.5 m ilgio USB 2.0 Type A į Mini-B kabelis su auksu padengtomis jungtimis ir PVC apvalkalu. Palaiko 480Mbps pralaidumą ir veikia temperatūros diapazone nuo -20°C iki 80°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 7.5m USB 2.0 Type A į Mini-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male, USB 2.0 Type Mini-B Male |
| Apvalkalo medžiaga | Chromu padengtas, ABS |
| Jungties padengimas | Auksas 1µm |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin padengimas | Auksas 3µm |
| Matmenys (A) | 15.5x35x7.8mm (0.61x1.38x0.31in) |
| Matmenys (Mini-B) | 10x24x7.5mm (0.39x0.95x0.30in) |
| Kabelio ilgis | 7.5m (24.61 pėdos) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidų medžiaga | Alavuotas varis |
| Laido storis (galia) | 24AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Šarvai | Varinės pintinės 70% |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 7.0dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 55mm (2.2in) |
| Veikimo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Saugoti temperatūrą | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |