Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
3 m ilgio USB 2.0 Type A į Mini-B laidas su 480 Mbps pralaidumu ir PVC danga. Laidas turi USB 2.0 Type A Male ir Mini-B Male jungtis, puikiai tinkantis greitam įrenginių prijungimui.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 3m USB 2.0 Type A į Mini-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type Mini-B Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (A) | 15.5 x 35 x 7.8 mm (0.61 x 1.38 x 0.31 in) |
| Matmenys (Mini-B) | 10 x 24 x 7.6 mm (0.29 x 0.95 x 0.30 in) |
| Kabelio ilgis | 3m (9.84ft) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 3.8 mm (0.15 in) |
| Laidininko medžiaga | Tininis varis |
| Laidininko storis galiai | 28AWG |
| Laidininko storis duomenims | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio magnio pynė 57% |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 16 mm (0.63 in) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |