Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2 m ilgio USB 2.0 Type A to Mini-B laidas su 480 Mbps pralaidumu ir PVC danga. Laidas turi USB 2.0 Type A Male ir Mini-B Male jungtis, puikiai tinkantis greitam įrenginių prijungimui.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 2m USB 2.0 Tipo A į Mini-B Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Tipo A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Tipo Mini-B Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (A) | 15.5 x 35 x 7.8 mm |
| Matmenys (Mini-B) | 10 x 24 x 7.6 mm |
| Kabelio ilgis | 2m (6.56ft) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 3.8 mm |
| Laido medžiaga | Tiniruotas varis |
| Laido storis (galia) | 28AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio magnio tinklelis 57% |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 16 mm |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Laikymo temperatūra | 0°C - 70°C |
Saugumo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik pagal jo numatytą paskirtį. | |