Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
3 m ilgio USB 2.0 Type A prailginimo laidas turi USB 2.0 Type A male jungtį viename gale ir USB 2.0 Type A female jungtį kitame. Kabelis palaiko 480 Mbps pralaidumą, pagamintas iš PVC korpuso ir vario laidų.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 3 m USB 2.0 Type A pratęsimo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male ir Female |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (Male jungtis) | 15.5 x 35 x 7.8 mm |
| Matmenys (Female jungtis) | 17 x 35 x 9.8 mm |
| Kabelio ilgis | 3 m (9.84 pėdų) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Spalva | Juoda |
| Korpuso skersmuo | 4.4 mm |
| Laidininko medžiaga | Tinotas varis |
| Laidininko storis (galiai) | 26 AWG |
| Laidininko storis (duomenims) | 28 AWG |
| Apsauga | Aliuminio magnio pynė 43% |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas pralaidumas | 480 Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400 MHz < 5.8 dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 16 mm |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Laikymo temperatūra | 0°C - 70°C |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |