Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
3 m ilgio USB 2.0 Type A į B laidas, kurio jungtys su nikelio ir PVC danga. Užtikrina duomenų perdavimo greitį iki 480 Mbps.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 3 m USB 2.0 Type A į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | Type A Male, Type B Male |
| Korpusas | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Kontaktų konstrukcija | Žalvaris |
| Kontaktų danga | Auksas |
| Matmenys (Jungtis A) | 15.5 × 35 × 7.8 mm |
| Matmenys (Jungtis B) | 11.8 × 35 × 10.2 mm |
| Apvalkalo skersmuo | 4.4 mm |
| Laido medžiaga | Tinotas varis |
| Laido storis (Galia) | 26 AWG |
| Laido storis (Duomenys) | 28 AWG |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 43% |
| Palaikomas pralaidumas | 480 Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400 MHz < 5.8 dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 16 mm |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65, UL |