Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2 m ilgio USB 3.2 Type A prailginimo kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Viename gale yra Male Type A jungtis, o kitame - Female Type A jungtis, su tvirtu PVC apvalkalu.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB prailginimo kabelis |
| Modelis | 2m USB 3.2 Type A prailginimo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Duomenų perdavimo greitis | Iki 5Gbps |
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type A Female |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Auksas |
| Vielos medžiaga | Švinas varis |
| Vielos storis galiai | 24AWG |
| Vielos storis duomenims | 28AWG |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5mm (0.22in) |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 80% |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. | |