Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
USB 2.0 Type A į 5.5mm išorinį/2.1mm vidinį DC laidas, 1,5 m ilgio, palaiko maksimalų 0,9A/5V galingumą. Pagamintas iš PVC korpuso ir varinių laidų, veikia temperatūros intervale nuo 0°C iki 40°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Produkto pavadinimas | USB 2.0 Type A į 5.5mm DC kabelis |
| Ilgis | 1.5m |
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | DC Male 5.5/2.1mm |
Specifikacijos |
|
| Maksimalus palaikomas galingumas | 0.9A/5V |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 22 AWG |
| Apvalkalo skersmuo | 3mm |
| Spalva | Juoda |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 |