Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2 m USB 3.2 Type A į C kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 10Gbps ir maksimalų galingumą 15W. Kabelis turi auksu padengtas jungtis ir TPE apvalkalą, užtikrinantį ilgaamžiškumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 2m USB 3.2 Type A į C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Apvalus |
| Standartas | USB 3.2 Gen 2x1 |
| Palaikoma juosta | 10Gbps |
| Maksimalus galingumas | 15W (5V 3A) |
| Palaikomi protokolai | USB 3.2, USB 2.0 |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugumo temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
Jungčių detalės |
|
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male |
| Jungčių danga | Auksas |
Kabelio konstrukcija |
|
| Apvalkalo medžiaga | TPE |
| Laido medžiaga | Cinkuotas varis |
| Laido storis galiai | 22AWG |
| Laido storis duomenims | 28AWG/28AWG |
Įvairūs |
|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |