Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
5 m USB 3.0 Type A į B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Jis turi auksu padengtas jungtis ir patvarų PVC apvalkalą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 5 m USB 3.0 Type A į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type B Male |
| Korpusas | Chromu padengtas, ABS |
| Jungčių padengimas | Auksas 1µm |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin padengimas | Auksas 3µm |
| Matmenys (A) | 16x35x8.3mm (0.63x1.38x0.34in) |
| Matmenys (B) | 13x37x14.3mm (0.51x1.45x0.56in) |
| Kabelio ilgis | 5 m (16.40 pėdų) |
| Standartas | USB 3.2 Gen 1 |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Švininis varis |
| Laido storis energijai | 24AWG |
| Laido storis duomenims | 28AWG |
| Šarvas | Švininis varis, pynimas 65% |
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5MHz - 7.5GHz < 25dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 55mm (2.2in) |
| Veikimo temperatūra | -20°C - 80°C (-4°F - 176°F) |
| Laikymo temperatūra | -25°C - 85°C (-13°F - 185°F) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |