Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
G.Skill 32GB DDR3-1600 CL10 RipjawsZ atminties modulis yra aukštos kokybės sprendimas, skirtas reikliems taikomiesiems programoms. Jis pasižymi keturių kanalų architektūra ir 1600 MHz laikrodžio dažniu, užtikrinančiu greitą ir efektyvų duomenų apdorojimą.
Savybės |
|
|---|---|
| Atminties laikrodžio dažnis | 1600 MHz |
| Atminties kanalai | Keturi kanalai |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties forma | 240-pin DIMM |
| Aušinimo tipas | Radiatorius |
| Atminties įtampa | 1.5 V |
| SPD profilis | Taip |
| CAS vėlavimas | 10 |
| Buferizuota atminties rūšis | Neregistruota (nebuferizuota) |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 4 x 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| ECC | Ne |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 40 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | DIMM |