Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop M8 Sonoma komoda pasižymi 8 erdviais stalčiais, pagamintais iš medžio drožlių plokštės su ąžuolo apdaila. Idealiai tinka bet kuriai patalpai, užtikrinant patogų ir stilingą saugojimą.
Savybės |
|
|---|---|
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Rankena(-os) | Nėra |
| Veidrodis | Nėra |
| Paviršiaus spalvų schema | Monochromatinė |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Produkto spalva | Ąžuolas |
| Stilius | Modernus |
| Stalčių skaičius | 8 stalčiai |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 970 mm |
| Plotis | 1200 mm |
| Gylis | 400 mm |