Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop M8 140 SONOMA komoda išsiskiria moderniu dizainu ir aukštos kokybės medžiagomis.
Savybės |
|
|---|---|
| Papildoma informacija | Lygi šoninė dalis be kištukų ir matomų skylių, kraštai apdailinti PVC plastiku, atspariu mechaniniam ir cheminiam poveikiui. Stalčiai ant ritininių bėgelių garantuoja patogų ir saugų naudojimą. Be rankenėlių. Savarankiškai surenkami baldai. Rinkinys nuotraukose rodo pavyzdinį išdėstymą su kitais kolekcijos baldais, kurie parduodami atskirai. |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Tiekėjo kolekcijos pavadinimas | MALWA |
| Paviršiaus spalva | Monochrominė |
| Stilius | Modernus |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Produkto spalva | Ąžuolas |
| Stalčių skaičius | 8 stalčiai |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 970 mm |
| Plotis | 1380 mm |
| Gylis | 400 mm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1, komoda x1 |