Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop M8 120 yra moderni komoda, sukurta efektyviam saugojimui. Elegantiškas ir minimalistinis dizainas puikiai dera prie įvairių interjero stilių.
Matmenys: 970 mm (A), 1200 mm (P), 400 mm (G)
Savybės |
|
|---|---|
| Veidrodis | Ne |
| Paviršiaus spalva | Monochrominė |
| Stilius | Modernus |
| Rankenos | Ne |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Produkto spalva | Antracitas, Ąžuolas |
| Stalčių skaičius | 8 stalčiai |
| Konstrukcijos medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Konstrukcijos apdailos tipas | Matinė |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 970 mm |
| Plotis | 1200 mm |
| Gylis | 400 mm |