Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop M4 ARTISAN – moderni komoda su 4 stalčiais, idealiai tinkanti daiktams laikyti ir organizuoti. Pagaminta iš medžio drožlių plokštės, ji užtikrina tvirtą pagrindą kasdieniams reikmenims.
Rėmo medžiaga: medžio drožlių plokštė; Viršutinė medžiaga: medžio drožlių plokštė; Aukštis: 970 mm; Plotis: 700 mm; Gylis: 400 mm.
Savybės |
|
|---|---|
| Stalčių skaičius | 4 |
| Veidrodis | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinė |
| Rankena(s) | Ne |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Produkto spalva | Ąžuolas |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Pakuotės plotis | 420 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Pakuotės aukštis | 160 mm |
| Pakuotės gylis | 1000 mm |
| Aukštis | 970 mm |
| Plotis | 700 mm |