Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Moderni juoda komoda su matinio paviršiaus apdaila, turinti 4 erdvius stalčius drabužiams ir aksesuarams laikyti.
Savybės |
|
|---|---|
| Stalčių skaičius | 4 stalčiai |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Rankenėlės | Nėra |
| Stilius | Modernus |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalvų schema | Monochromatinė |
| Veidrodis | Nėra |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 700 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Aukštis | 970 mm |
| Paketo plotis | 420 mm |
| Paketo gylis | 1000 mm |
| Paketo aukštis | 160 mm |