Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Pakelkite savo erdvę su Topeshop M3 Modernia Blizgia Balta 3 Dėžių Komoda. Elegantiškas dizainas ir erdvūs stalčiai puikiai tinka organizuoti būtiniausius daiktus, suteikdami bet kuriai patalpai išskirtinumo.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Veidrodis | Nėra |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Paviršiaus spalva | Monochrominė |
| Stilius | Modernus |
| Produkto spalva | Balta |
| Rankenėlės | Nėra |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stalčių skaičius | 3 |
| Rėmo apdailos tipas | Blizgus |
Svoris ir matmenys |
|
| Pakuotės gylis | 800 mm |
| Aukštis | 770 mm |
| Pakuotės aukštis | 160 mm |
| Pakuotės svoris | 24.5 kg |
| Pakuotės plotis | 420 mm |
| Plotis | 700 mm |
| Gylis | 400 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Komplektacijos turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, Surinkimo instrukcija x1, Komoda x1 |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 1 |