Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Moderni komoda su trimis erdviais stalčiais ir elegantišku monochrominiu dizainu. Pagaminta iš aukštos kokybės medžio drožlių plokštės su ąžuolo apdaila.
Savybės |
|
|---|---|
| Stalčių skaičius | 3 stalčiai |
| Rankenėlės | Ne |
| Veidrodis | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Paviršiaus spalva | Monochrominė |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Produkto spalva | Ąžuolas |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 400 mm |
| Aukštis | 770 mm |
| Pakuotės aukštis | 160 mm |
| Plotis | 700 mm |
| Pakuotės gylis | 800 mm |
| Pakuotės plotis | 420 mm |
| Pakuotės svoris | 24.5 kg |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Komoda x1, visi būtini montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1 |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 1 |