Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Pakelkite savo erdvę su Topeshop M3 BIEL komoda. Su trimis erdviais stalčiais ir elegantiška balta apdaila, ji sujungia stilių ir funkcionalumą, kad jūsų būtini daiktai būtų tvarkingi ir lengvai pasiekiami.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Baldų plokštės storis | 16 mm |
| Papildoma informacija | Lygi šoninė dalis be kištukų ar matomų skylių. Stalčiai su ritininiais bėgeliais užtikrina saugų ir patogų naudojimą. Laminuota medžio drožlių plokštė atspari mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms. Be rankenų priekiniai paviršiai. Baldai, kuriuos galima surinkti patiems. LED apšvietimas spintelėms parduodamas atskirai. Kraštai apdailinti ABS plastiku, užtikrinančiu didelį atsparumą. |
| Veidrodis | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rankena(s) | Ne |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Produkto spalva | Balta |
| Stalčių skaičius | 3 |
| Paviršiaus spalva | Monochrominė |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Pakuotės gylis | 800 mm |
| Ūgis | 750 mm |
| Pakuotės svoris | 24.5 kg |
| Pakuotės aukštis | 160 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Plotis | 700 mm |
| Pakuotės plotis | 420 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Komplektacijos turinys | Komoda x1, visi reikalingi montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1 |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 1 |