Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop M6 120 ARTISAN yra modernus 6 stalčių komodas, pagamintas ąžuolo spalvos medžio drožlių plokštės. Jo matinė paviršiaus apdaila ir be rankenėlių dizainas suteikia elegancijos ir šiuolaikiškumo.
Savybės |
|
|---|---|
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rankenėlės | Ne |
| Stalčių skaičius | 6 |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinė |
| Veidrodis | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Produkto spalva | Ąžuolo |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
Svoris ir matmenys |
|
| Pakuotės aukštis | 190 mm |
| Gylis | 300 mm |
| Aukštis | 770 mm |
| Pakuotės plotis | 360 mm |
| Plotis | 1200 mm |
| Pakuotės gylis | 1280 mm |