Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Topeshop M3 Antracitas/Artisan - moderni komoda su stilingu dizainu. Pagaminta iš patvarios laminuotos medžio drožlių plokštės.
Matmenys: gylis 400 mm, plotis 700 mm, aukštis 770 mm, plokštės storis 16 mm.
Savybės |
|
|---|---|
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminatas |
| Produkto spalva | Ąžuolas, Antracitas |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Turėklai | N |
| Veidrodis | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | MALWA |
| Stalčių skaičius | 3 stalčiai |
| Papildoma informacija | Laminuota medžio drožlių plokštė atspari mechaniniam poveikiui, savarankiškai surenkama, stalčiai ant ritininių bėgelių, paviršių valykite minkštu audiniu, kraštai apdailinti ABS plastiku. |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 400 mm |
| Plotis | 700 mm |
| Aukštis | 770 mm |
| Baldų plokštės storis | 16 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Komoda x1, montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1 |