Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įrenginys plačiai naudojamas mažuose kompiuterių tinkluose, gyvenviečių tinkluose.
| LAN prievadai : | 5 x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | Power, Link/Act |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 / 1000 Mbps, 5 LAN prievadų - Gigabit Ethernet |
| MAC adresų lentelė : | 2k |
| Pagrindinės savybės : |
QoS - mechanizmai ir normos, užtikrinantys aukštą transmisijos kokybę
IGMP Snooping Technologija Green Ethernet - didelis energijos taupymas |
| Sertifikatai : | FCC, CE Mark, RoHS, Energy Star |
| Maitinimas : | 5 V DC / 1 A (komplekte - maitinuvas) |
| Korpusas : | Metalinė, Desktop |
| Svoris : | 0.27 kg |
| Matmenys : | 100 x 98 x 28 mm |
| Gamintojas / Markė : | D-Link |
| Garantija : | 3 metai |
TOP susijusios paieškos