Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB 3.2 Type A į Micro-B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Jis turi auksu padengtas jungtis, PVC apvalkalą ir yra suderinamas su USB 3.2 Gen 1 standartais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Produkto pavadinimas | 1m USB 3.2 Type A į Micro-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type Micro-B Male |
| Apvalkalo medžiaga | Chromu padengtas, ABS |
| Jungčių padengimas | Auksas 1µm |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin padengimas | Auksas 3µm |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Padengtas varis |
| Laido gabaritas galiai | 24AWG |
| Laido gabaritas duomenims | 28AWG |
| Darbo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Saugos temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
Papildoma informacija |
|
| Spalva | Pilkas |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5mm (0.22in) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 55mm (2.2in) |
| Šarvas | Padengtas varis, 65% |
| Pakuotės tipas | Polybag |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |