Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB 3.2 Type C į Micro-B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Jis turi patvarų PVC apvalkalą, varinius laidininkus ir 10 metų garantiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1m USB 3.2 Type C į Micro-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Standartas | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1, USB 3.0) |
| Jungtis A | USB 3.2 Type C Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type Micro-B Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Tinotas varis |
| Laidininko storis | 30AWG |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Spalva | Juoda |
| Šarvas | Tinotas varinis apvalkalas 82% |
| Pin konstrukcija | Aukštos laidumo varis (C), žalvaris (Micro-B) |
| Pin danga | Auksinė |
| Nominalus slopinimas | 100-2500MHz < 20dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 25mm (0.98in) |