Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB 2.0 Type A į A kabelis turi male jungtis abiejuose galuose ir palaiko 480Mbps pralaidumą. Kabelis pagamintas iš PVC su vario laidininku ir turi 10 metų garantiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.5m USB 2.0 Type A į A kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male (abu galai) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Laido konstrukcija | Varis |
| Laido danga | Auksas |
| Matmenys (apytiksliai) | 15.5 x 35 x 7.8 mm |
| Kabelio ilgis | 0.5m |
| Apvalkalo skersmuo | 4.4 mm |
| Laidininko medžiaga | Tinotas varis |
| Laidininko storis energijai | 26AWG |
| Laidininko storis duomenims | 28AWG |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 43% |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 16mm |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Laikymo temperatūra | 0°C - 70°C |
Papildoma informacija |
|
| Pakavimo tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |