Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.2 m USB 2.0 Tipo A į Mini-B kabelis su nikelio danga jungtimis ir PVC korpusu. Palaiko 480Mbps pralaidumą ir veikia temperatūros diapazone nuo 0°C iki 40°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.2m USB 2.0 Tipo A į Mini-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.2m (0.66ft) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Laikymo temperatūra | 0°C - 70°C |
| Korpuso skersmuo | 3.8mm (0.15in) |
| Laido storis | 28AWG |
Jungtys |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Tipo A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Tipo Mini-B Male |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
Medžiaga |
|
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Alavuotas varis |
| Apsauga | Aliuminio magnio tinklelis 57% |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą. | |