Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m ilgio USB 2.0 Type A į Micro-B laidas su nikelio dangos jungtimis ir variniais laidais. Palaiko 480 Mbps pralaidumą ir veikia temperatūros diapazone nuo 0°C iki 40°C.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1 m USB 2.0 Type A į Micro-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male, USB 2.0 Type Micro-B Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (A) | 15.5 x 35 x 7.8 mm (0.61 x 1.38 x 0.31 colio) |
| Matmenys (Micro-B) | 10 x 24 x 7.6 mm (0.29 x 0.95 x 0.30 colio) |
| Kabelio ilgis | 1 m (3.28 pėdų) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 3.5 mm (0.14 colio) |
| Laido medžiaga | Tiniruotas varis |
| Laido storis (galia) | 28AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Šarvas | Aliuminio magnio tinklelis 57% |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikoma pralaidumo juosta | 480Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 16 mm (0.63 colio) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |