Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB 2.0 Tipo A prailginimo kabelis su male ir female jungtimis. Palaiko 480Mbps pralaidumą, pagamintas iš PVC korpuso ir vario laidininkų.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB prailginimo kabelis |
| Jungtys | USB 2.0 Tipo A Male į USB 2.0 Tipo A Female |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1 m (3.28 pėdų) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Spalva | Juoda |
| Korpuso skersmuo | 4.4 mm (0.17 colio) |
| Laidininko medžiaga | Tinotas varis |
| Laidininko storis (galia) | 26AWG |
| Laidininko storis (duomenys) | 28AWG |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 16 mm (0.63 colio) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Pakavimo tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |