Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m ilgio USB 2.0 Type A į A laidas su M/M jungtimis abiejuose galuose. Jis palaiko 480 Mbps pralaidumą ir turi PVC korpusą ir jungtis su nikelio danga.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1 m USB 2.0 Type A į A kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male (abu galai) |
| Korpusas | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (apytiksliai) | 15.5 x 35 x 7.8 mm (0.61 x 1.38 x 0.31 in) |
| Kabelio ilgis | 1 m (3.28 pėdų) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Tinavimo varis |
| Laido storis (galia) | 26AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 43% |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 16 mm (0.63 in) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |