Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m ilgio USB 2.0 prailginimo laidas turi Type A Male to A Female jungtis. Jis palaiko 480 Mbps pralaidumą ir pagamintas iš PVC su cinkuotu variniu laidininku.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 1m USB 2.0 Type A Pratęsimo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male ir Female |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (A Male) | 15.5 x 35 x 7.8 mm (0.61 x 1.38 x 0.31 in) |
| Matmenys (A Female) | 17 x 35 x 9.8 mm (0.67 x 1.38 x 0.39 in) |
| Kabelio ilgis | 1m (3.28 ft) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Apvalkalo skersmuo | 4.4 mm (0.17 in) |
| Laidininko medžiaga | Tininis varis |
| Laidininko storis (galia) | 26 AWG |
| Laidininko storis (duomenys) | 28 AWG |
| Apsauga | Aliuminio magnio pynė 43% |
| Palaikomas pralaidumas | 480 Mbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui. | |