Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.2 m USB 2.0 Type A į B kabelis su nikelio dangos jungtimis ir PVC korpusu. Palaiko 480Mbps pralaidumą ir turi 10 metų garantiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.2m USB 2.0 Type A į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type B Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (A) | 15.5 × 35 × 7.8 mm |
| Matmenys (B) | 11.8 × 35 × 10.2 mm |
| Kabelio ilgis | 0.2 m (0.66 ft) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Apvalkalo skersmuo | 4.4 mm |
| Laidininko medžiaga | Tinotas varis |
| Laidininko storis energijai | 26 AWG |
| Laidininko storis duomenims | 28 AWG |
| Apsauga | Aliuminio magnio pynė 43% |
| Palaikomas pralaidumas | 480 Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400 MHz < 5.8 dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 16 mm |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C |
Įvairūs |
|
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65, UL |