Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB 2.0 Type A į B kabelis su nikelio danga jungtimis ir PVC korpusu. Palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480Mbps ir yra suderinamas su įvairiais USB įrenginiais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.5 m USB 2.0 Type A į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type B Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (A) | 15.5 x 35 x 7.8 mm |
| Matmenys (B) | 11.8 x 35 x 10.2 mm |
| Kabelio ilgis | 0.5 m (1.64 pėdos) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 4.4 mm |
| Laidininko medžiaga | Tinotas varis |
| Laidininko storis (galiai) | 26AWG |
| Laidininko storis (duomenims) | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio magnio tinklelis 43% |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimali lenkimo spindulys | 16 mm |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte galimų pavojų. | |