Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5m USB 2.0 Type A į B kabelis su nikelio dangos jungtimis ir alavuotais variniais laidais. Palaiko 480Mbps pralaidumą ir veikia temperatūrų diapazone nuo 0°C iki 40°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.5m USB 2.0 Type A į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | Type A Male, Type B Male |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (A) | 15.5 x 35 x 7.8 mm |
| Matmenys (B) | 11.8 x 35 x 10.2 mm |
| Kabelio ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Apvalkalo skersmuo | 4.4 mm |
| Laido skerspjūvis (galia) | 26AWG |
| Laido skerspjūvis (duomenys) | 28AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C |
Papildoma informacija |
|
| Spalva | Pilkas |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Alavuotas varis |
| Šarvas | Aliuminio magnio tinklelis 43% |