Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
0.2 m USB 2.0 Type A prailginimo laidas su male į female jungtimi. Jis palaiko 480Mbps pralaidumą ir pagamintas iš PVC su vario laidais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 0.2m USB 2.0 Type A pratęsimo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.2m (0.66ft) |
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male į USB 2.0 Type A Female |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Nikelis |
| Laido medžiaga | Tinotas varis |
| Laido storis | Galia: 26AWG, Duomenys: 28AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugymo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Apvalkalo skersmuo | 4.4mm (0.17in) |
Papildoma informacija |
|
| Spalva | Pilkas |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 43% |
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |