Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.2 m USB 2.0 Type A į A kabelis turi male jungtis abiejuose galuose ir palaiko 480Mbps pralaidumą. Kabelis pagamintas iš PVC su variniu laidininku ir turi 10 metų garantiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.2m USB 2.0 Type A į A kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type A Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (PxDxA) | 15.5 x 35 x 7.8 mm (0.61 x 1.38 x 0.31 in) |
| Ilgis | 0.2m (0.66ft) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 4.4 mm (0.17 in) |
| Laidininko medžiaga | Tininis varis |
| Laidininko storis (galia) | 26AWG |
| Laidininko storis (duomenys) | 28AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 16 mm (0.63 in) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |